Organizace

thyssenkrupp Elevator

thyssenkrupp Elevator spojuje globální aktivity skupiny v oblasti systémů osobní dopravy. S prodeji 7,2 miliardy eur ve fiskálním roce 2014/2015 a zákazníky ve 150 zemích si thyssenkrupp Elevator vydobyl svou pozici jednoho z předních světových výrobců výtahů od začátku působení, pouhých 40 let uplatňováním jedinečných inženýrských schopností thyssenkrupp. S více než 50 000 vysoce kvalifikovanými zaměstnanci nabízí společnost inteligentní a inovativní produkty a služby určené pro splnění individuálních požadavků zákazníků. Portfolio zahrnuje výtahy osobní a nákladní, eskalátory a pohyblivé chodníky, nástupní mosty pro cestující, schodišťové a plošinové výtahy, stejně jako individuální servisní řešení pro všechny produkty. Více než 900 poboček po celém světě poskytuje rozsáhlou prodejní a servisní síť, která zaručuje blízkost zákazníkům.

thyssenkrupp Elevator zahrnuje globální aktivity skupiny thyssenkrupp v systémech osobní dopravy.

Naše aktivity jsou rozděleny do čtyř obchodních jednotek, z nichž tři se soustředí na naše regionální výtahy a eskalátory v Evropě / Africe, Americe a v Asii / Tichomoří. Přístupová řešení, naše čtvrtá obchodní jednotka, obchoduje a prodává naše vlastní řešení a nástupní mosty cestujících po celém světě.

Manažment

Schierenbeck

Andreas Schierenbeck

Narodil se v roce 1966 v Hohen-Neuendorfu poblíž Berlína, kde studoval elektrotechniku na Technologické univerzitě v Drážďanech. Andreas Schierenbeck byl jmenován členem a místopředsedou výkonné rady společnosti thyssenkrupp Elevator AG dne 1. června 2012. V lednu 2013 byl Andreas Schierenbeck jmenován předsedou výkonné rady společnosti thyssenkrupp Elevator AG.

Keles

Ercan Keles

Narozen 1971 v Tepedam (Turecko), studoval obchodní administrativu na Giessenské univerzitě. Ercan Keles byl jmenován členem výkonné rady společnosti thyssenkrupp Elevator AG, Düsseldorf, jako finanční ředitel od 1. dubna 2012.

Sons

Gabriele Sons

Narozena v roce 1960 ve Freiburgu, studovala právo v Mnichově, Heidelbergu a Mainzi. V říjnu 2012 se Gabriele Sons přidala k výkonné radě společnosti thyssenkrupp Elevator AG a v lednu 2013 byla jmenována ředitelkou pro lidské zdroje thyssenkrupp Elevator AG.

Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|