Organizace

thyssenkrupp Výtahy v České republice

Společnost thyssenkrupp Výtahy, působí na českém trhu od roku 1994 a jako součást Provozní jednotky OU RUEC (Rusko – Kazachstán – Východní Evropa – Izrael) zaměstnává 39 zaměstnanců na 2 pobočkách, v Brně a na centrále v Praze. Stoprocentním vlastníkem je společnost thyssenkrupp Elevator Europe Africa GmbH, se sídlem v Essenu, Německo.

Poskytujeme plnou podporu životního cyklu našich zařízení, od nových instalací, standardních a zakázkových zařízení, až po servis, údržbu a modernizaci. Jsme mimořádně hrdí na spolupráci s ITS (International Technical Services) – Mezinárodní technická podpora servisních aktivit. ITS školí naše techniky, na odbornou způsobilost v oblasti servisu a údržby našeho multi-brandového portfolia, proto pro nás není problém ani servis zařízení všech konkurenčních značek.

Členství a akreditace

thyssenkrupp Výtahy je členem asociace European Elevator Association (EEA), Unie výtahového průmyslu ČR, získali jsme Certifikát kvality v oboru ČSN EN ISO 9001:2009 pro montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení, eskalátorů a pohyblivých chodníků a rovněž jsme držiteli Osvědčení o autorizaci ČSN 274002 Hospodářské komory České republiky.

Naše produkty jsou vysoko ceněny pro svou mimořádnou kvalitu a inovativní technologii, extrémní životnost a spolehlivost. Zároveň odpovídají všem relevantním nařízením a evropským normám, které splňují nejpřísnější bezpečnostní předpisy a jsou vyráběny v továrnách s certifikací dle EN ISO 9001:2009.

Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|