Držák ručníků Nimco Keira Chrom – praktický doplněk do vaší koupelny

Jedním z nejdůležitějších prvků v koupelně jsou bezpochyby ručníky. Bez nich bychom si po koupání nebyli schopni utřít tělo a ani se neosušit. Proto je důležité mít v koupelně dostatek prostoru pro uložení ručníků. Právě pro tento účel vznikl držák ručníků Nimco Keira Chrom.

Vlastnosti držáku ručníků Nimco Keira Chrom

Tento držák ručníků je praktický doplněk do každé koupelny. Délka držáku je 505 mm, což z něj činí dostatečně prostorný pro uložení několika ručníků. Vnitřní šíře pro ručníky má rozměr 400 mm, takže zde mohou být uloženy jak menší, tak i větší ručníky.

Držák ručníků Nimco Keira Chrom je vyroben z kvalitního materiálu. Použitým materiálem je mosaz, která je potažena chromem. Díky této úpravě vypadá držák velmi elegantně a bude krásně ladit s ostatním vybavením koupelny.

Instalace držáku ručníků Nimco Keira Chrom

Instalace tohoto držáku je velmi snadná. Držák se připevňuje na stěnu pomocí šroubů a zátek. Ty jsou součástí balení, takže není potřeba dokoupit žádné další materiály. Pokud nevíte jak na to, v balení najdete návod k instalaci.

Vše je popsáno velmi jednoduše a krok za krokem. Pokud si nejste jisti, zda vám instalace půjde, můžete si vyhledat na internetu videonávod a instalaci si tak ulehčit.

Proč si pořídit držák ručníků Nimco Keira Chrom

Pořízením tohoto držáku získáte nejen praktický prvek do koupelny, ale taktéž krásný designový doplněk. Držák ručníků Nimco Keira Chrom se hodí do klasických i moderních koupelen. Dokonale doladí celkový vzhled prostoru a zlepší jeho funkčnost.

Pořízením si držáku ručníků Nimco Keira Chrom také ušetříte místo. Ručníky budou uloženy na jednom místě, a to na držáku. Již vám nemusí ležet na okrajích vany nebo dříve primitivní držák, který jste měli dříve.

Pro krásnou a funkční koupelnu si pořiďte praktický držák ručníků Nimco Keira Chrom, který najdete v nabídce našeho e-shopu za skvělou cenu a kvalitou.

Zde si můžete držák ručníků Nimco Keira Chrom zakoupit

Držák ručníků Nimco Keira Chrom

Poznámka: Pokud sháníte další doplněky do koupelny, můžete si vybrat z naší široké nabídky v e-shopu.