Eka Předsíňová stěna s designovými panely v kombinaci Grafit / Hořčicová 2326


Botník Trinity – moderní a netradiční řešení pro Vaši předsíň

Botník Trinity představuje vskutku jedinečný kus nábytku, který dokáže nejen nabídnout komfortní uložení Vašich bot a dalších věcí, ale zkrátka v každé domácnosti zapůsobí svým nezaměnitelným designem. Jedinečnost tohoto kusu nábytku totiž spočívá především v jeho čalouněných panelech, které mu propůjčují naprosto nevšední a kreativní charakter.

Pokud hledáte botník, který se nebojí ukázat Vaši odvahu a smysl pro luxus, pak je botník Trinity značky Eka ideální volbou právě pro Vás! Neotřelý design, kvalitní materiály a nápaditost jsou vlastnosti, které tento kus nábytku bez pochyby přináší.

Čalouněné panely jsou velmi originální a zároveň praktický prvek botníkové stěny Trinity. Zadní stěna botníku je totiž tvořena čalouněnými panely, které jsou buď z imitace kůže nebo luxusní kvalitní látky. Tyto čalouněné panely zkrátka přinášejí do každé předsíně tu nezaměnitelnou atmosféru, kterou jste dosud nezažili.

Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek viz. nabídka zde.

Předsíňová stěna s kompletním vybavením

Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 22 Grafit / Hořčicová 2326 je vybavena kompletním vybavením, které Vám nabídne dostatek úložného prostoru pro Vaše věci. Ve stěně se nachází jeden botník o délce 100 cm, šatní skříň o šířce 45 cm, nástěnná skříňka o šířce 45 cm a celkem 15 čalouněných panelů o různých velikostech.

Tento výjimečný kus nábytku je ideální volbou pro každou moderně laděnou předsíň. Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 22 Grafit / Hořčicová 2326 skvěle doplňuje každý interiér a nabíz