Jídelní stůl pro romantické večery – Ideální jídelní stůl pro dva


Romantické večeře jsou oblíbenou formou společného trávení času mezi dvěma lidmi. Aby se večeře stala opravdovým zážitkem, je potřeba vybrat správný jídelní stůl. Tento článek se zaměří na nejlepší možnosti jídelního stolu pro dva.

Vyberte si stůl ve správné velikosti

Nejdůležitějším faktorem při výběru jídelního stolu je velikost. Jídelní stůl se musí vejít do vaší jídelny a zároveň musí být dostatečně velký pro pohodlné stolování. Pro dva lidi by měl být stůl o velikosti nejméně 90 cm široký. Pokud máte malou jídelnu, můžete zvolit stůl ve tvaru písmene U nebo L, který můžete nastavit nakloněný na jednu stranu.

Vyberte si styl stolu, který odpovídá vašemu interiéru

Vzhled jídelního stolu je také důležitý. Můžete si vybrat mezi moderními, rustikálními nebo tradičními stylem. Pokud máte moderní interiér, je vhodné vybrat si stůl se skleněným stolem a kovovými nohami. Pokud váš interiér ještě není úplně dokončen, můžete si vybrat stůl s bílou nebo černou deskou a kovovými nohami, které vypadají skvěle v každém interiéru.

Vyberte si materiál, který vám vyhovuje

Kromě stylu je důležité zvolit i materiál. Některé materiály jsou trvanlivější, jiné zase mají lepší vzhled.

Nejtrvanlivější materiály:

  • Dub
  • Borovice
  • Mahagon
  • Ořech

Materiály s lepším vzhledem:

  • Sklo
  • Kov
  • Umělý kámen
  • Mramor

Kvalitní jídelní stoly pro dva naleznete na NabytekHNED.cz

Vybrat si jídelní stůl pro dva může být těžký úkol. Pokud hledáte kvalitní jídelní stůl, který vám bude sloužit po mnoho let, navštivte NabytekHNED.cz. Na webu naleznete širokou škálu jídelních stolů od moderních po rustikální. Najdete zde také mnoho tipů a rad pro výběr stolu, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Ať už hledáte jednoduchý jídelní stůl, nebo luxusní stůl s umělým kamenem a kovovými nohami, NabytekHNED.cz je vždycky tu pro vás. Vyberte si stůl, který vám bude sloužit po mnoho let a strávíte tak romantické chvíle ve dvou.