Kancelářská židle DOVER – komfort a styl s nízkým opěradlem v černé barvě

Kancelářská židle DOVER je perfektní kombinací stylu a pohodlí pro každého, kdo tráví mnoho hodin v práci za počítačem. S nízkým opěradlem, které podporuje vaši páteř a umožňuje vám volný pohyb, se židle DOVER stává ideálním doplňkem moderní pracovny. Navíc díky černé barvě se snadno sladí s dalším nábytkem a designem kanceláře.

Komfort a ergonomie

Díky ergonomickému tvaru sedadla a opěradla máte zaručeno dokonalé pohodlí a správnou pozici těla. Kancelářská židle DOVER se přizpůsobí vaší výšce a váze díky nastavitelné výšce a mechanizmu pro nastavení odporu sklonu židle. Proto můžete být v klidu a plně se soustředit na svou práci.

Kancelářská židle DOVER

Moderní design a kvalitní materiály

Když hledáte kancelářskou židli, která bude moderní, ale zároveň splní vaše očekávání ohledně kvality a odolnosti, židle DOVER se stane vaší volbou číslo jedna. Nízké opěradlo a moderní design židle vypadá skvěle v každé kanceláři. Výrobce použil pouze kvalitní materiály, jako jsou pryžová kolečka, lehké a pevné kovové nohy a odlehčenou masivní konstrukci z černého kovu, se kterou můžete být jistí, že bude židle DOVER vydržet dlouhá léta využívání.

Kancelářská židle DOVER detail

Koupě židle DOVER

Pokud hledáte kancelářskou židli, která splní vaše nároky na design, kvalitu a pohodlí, židle DOVER je tu pro vás. Navíc, díky odkazu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/kancelarska-zidle-dover-nizke-operadlo-cerna můžete snadno a rychle zakoupit tuto skvělou kancelářskou židli online. Nenechte si ujít tuto jedinečnou kombinaci stylu, pohodlí a kvality.