Komoda se 5 zásuvkami TORINO s voskovaným povrchem – nápad pro dokonalé uspořádání vašeho interiéru

Komody stále patří mezi nejoblíbenější kousky nábytku. Nabízí spoustu úložného prostoru, ale zároveň nezaplní místnost a opticky bude prostor stále vzdušný bez nábytku ke stropům.

Komoda TORINO je z masivní borovice v medovém odstínu. Nabízí nám 5 zásuvek a každá zásuvka je vybavena kovovou úchytkou v barevném provedení mosaz. Zásuvky mají kovové pojezdy.

Tuto komodu lze využít jako doplňující úložný prostor k šatní skříni. Na doplňky, spodní prádlo nebo ložní prádlo.

Vysoce kvalitní materiály

Komoda TORINO je vyrobena z kvalitních a trvanlivých materiálů. Masivní borovice je pro svou pevnost a trvanlivost vhodná pro výrobu nábytku, který je určen pro každodenní použití. Voskovaný povrch dává komodě krásnou a přirozenou patinu.

Stylový design

Komoda TORINO se hodí do moderních i tradičních interiérů. Svým stylovým designem dodá každému domovu nádech elegance a vkusu. Mosazné úchytky v kombinaci s voskovaným povrchem komody vytvářejí dokonalý celek.

Využít ji samozřejmě můžete i v obývacím pokoji, nebo třeba v chodbě. Díky svému kompaktnímu rozměru se vejde do každého prostoru a umožní vám efektivně využít dostupný prostor.

Proč si koupit komodu TORINO?

  • Kvalita materiálů: Masivní borovice a voskovaný povrch.
  • Funkčnost: 5 zásuvek s úchytkami v barevném provedení mosaz.
  • Stylový design: Hodí se do moderních i tradičních interiérů.
  • Univerzální využití: Můžete ji použít v obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě.
  • Kompaktní rozměry: Vhodná i do menších prostor.

Pokud hledáte efektivní a stylové řešení pro uspořádání svého interiéru, určitě byste měli zvážit koupi komody se 5 zásuvkami TORINO s voskovaným povrchem. Komoda je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí dostatek úložného prostoru. Díky svému stylovému designu se hodí do každého domova a umožní vám dokonale uspořádat váš prostor.

Pro více informací o produktu a možnosti zakoupení navštivte https://www.atcomplet.cz/produkt/idea-komoda-5-zasuvek-torino-vosk.