Kovová WMF mísa na míchání o průměru 24 cm

WMF je značka, která navazuje na dlouholetou tradici, jejíž kořeny sahají až do roku 1853. Od té doby se WMF stala symbolem kvality, inovace a designu. A jedním z produktů jejího portfolia je i kovová mísa na míchání o průměru 24 cm.

MÍSA NA MÍCHÁNÍ, kov, 24 cm – GOURMET – CROMARGAN – SILIKONOVÉ DNO, 24 CM

Zařaďte se mezi profesionály v kuchyni! Mísa na míchání Gourmet s průměrem 24 cm od značky WMF zaručí při přípravě pokrmů perfektní výsledky. Je kvalitně zpracována z kovu a má silikonové dno, díky němuž k míse hladce přilne jakýkoliv typ podkladu a mísa zůstane pevně na místě, aniž by se posouvala.

Tato mísa je ideální pro přípravu salátů, těsta, kynutého těsta nebo nacucané zeleniny. Kvalitní provedení z Cromarganu zajišťuje, že mísa je odolná proti poškrábání a hrdá se na svou vysokou životnost.

WMF mísa na míchání 24cm

Tato kvalitní mísa na míchání s průměrem 24 cm není pouze praktická, ale je také velmi elegantní a moderní. Je dokonalým pomocníkem v každé kuchyni! Pokud i vy chcete mít v kuchyni kvalitní nástroje, které vám pomohou připravit dokonalé pokrmy, pak si určitě stáhněte naší aplikaci a objednejte si svou WMF mísu na míchání hned teď.

WMF mísa na míchání o průměru 24 cm je k dostání v našem online obchodě na adrese: https://www.atcomplet.cz/produkt/wmf-misa-na-michani-kov-24-cm. Objednávky přijímáme nonstop!