Kvalitní pěnová oboustranná matrace Eliko – ideální volba pro zdravý a pohodlný spánek

Pokud hledáte kvalitní matraci, která zajistí zdravý a pohodlný spánek, rozhodně byste měli zvážit tvrdou středně tvrdou pěnovou oboustrannou matraci Eliko Materasso. Tato matrace využívá nejmodernější technologie a materiály, které jsou ideální pro podporu zdravého spánku a vysokou kvalitu odpočinku.

Speciální složení matrace

Tuto sendvičovou matraci s kokosovým vláknem tvoří profilová pěna Eliocell se speciálním masážním profilem, komfortní pěna Eliocell, přírodní kokosová deska a opět profilová pěna Eliocell. Díky tomuto složení matrace dokáže zajistit pevnou oporu páteře a zároveň elastické a komfortní prostředí pro spánek. Taková kombinace materiálů a technologií zaručuje, že matrace je velmi stabilní, umožňuje stálé ukládání těla a zároveň snižuje tlak na páteř.

Potah GREENFIRST

Mimo jiné, potah GREENFIRST je prošitý polyesterovým vláknem a díky bioaktivním úpravám se stává vhodným pro alergiky. Potahová látka má vlastnosti přírodní ochrany proti bakteriím a roztočům. Vlákna tkaniny nevytvářejí živnou půdu pro nežádoucí mikroorganismy, což zajišťuje dokonalou hygienu matrace a delší životnost potahu. Potah je odnímatelný a lze ho prát na 60 °C, a tím je zajištěna snadná údržba a hygienická čistota matrace.

Kvalitní středně tvrdá pěnová oboustranná matrace Eliko Materasso vyniká nejen svým vlastnostmi a technologiemi, ale také má i vcelku příznivou cenu v porovnání s jinými matracemi své kategorie. Pokud si tedy ceníte kvalitního a zdravého spánku, doporučujeme vám zvážit tuto matraci jako vhodnou alternativu k vaší staré, již znečištěné matraci. Zajisté se vám ráno bude mnohem lépe vstávat a budete mít pocit, že jste opravdu odpočinuli. Matrace je více a méně vhodná pro všechny dobytka i pro lidi, protože díky kvalitnímu materiálu matrače Eliko si můžete být jistí, že tuto matraci bude užívat nejen dítě, ale i dospělý člověk.

Pro více informací a objednání navštivte stránku produktu.