Levá růžová látková rohová pohovka Ame Yens Kukumo 204 cm


Stylová růžová rohová pohovka Ame Yens Kukumo

Čerstvá značka Ame Yens se na trh pohovek dostává s novou kolekcí Kukumo, která kombinuje moderní styl 70. let s japonským a skandinávským designem. Hlavní hvězdou této kolekce je levá růžová látková rohová pohovka Ame Yens Kukumo o velikosti 204 cm.

Prostor a pohodlí pro dvě osoby

Tato pohovka nabídne prostorné a pohodlné místo pro dvě osoby. Příjemné látkové čalounění je velmi měkké a chová se jako objímající oblak. Odtud pramení také název kolekce Kukumo, což v japonštině znamená oblak. Zaoblené područky navíc poskytnou nadměrný komfort při sezení.

Pohovka je víceúčelová

Díky vysoké odolnosti bouclé látky je rohová pohovka Ame Yens Kukumo ideálním nábytkem nejen do domácího prostředí, ale také do komerčních prostor. Nabízí výjimečnou pohodlnost, což ji činí perfektní volbou pro kavárny, restaurace a hotely.

Vyrábí se na zakázku

Jako všechny produkty od značky Ame Yens je i tato pohovka vyráběna na zakázku. To znamená, že je možné upravit jak rozměr, tak i látku podle potřeb zákazníka. V případě, že by vám produkt přece jen nesedl, vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Růžová látková rohová pohovka Ame Yens Kukumo

Aktuální nabídka na Codina.cz

Pokud vás oslovila tato rohová pohovka Ame Yens Kukumo, můžete si ji objednat na Codina.cz. Na této adrese najdete všechny dostupné možnosti této pohovky, včetně dalších barev a materiálů.

Pohovky Ame Yens Kukumo jsou kusy nábytku, které propojí sofistikovanou japonskou estetiku a neopakovatelnost skandinávského designu. To si získává stále více fanoušků.

Závěr

Levá růžová látková rohová pohovka Ame Yens Kukumo je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají stylový a zároveň velmi pohodlný kus nábytku. Díky vysoké odolnosti bouclé látky je ideální nejen pro domácí prostředí, ale také pro komerční prostory, jako jsou kavárny, restaurace a hotely. Navíc můžete mít jistotu, že se jedná o produkt vyráběný přesně podle vašich představ.

Klikněte zde pro produktovou stránku na Codina.cz