Luxusní vínová sedací souprava Jared s orientací levého rohu a sametovým potahem


Moderní a kvalitní sedací souprava Jared

Luxusní sedací souprava Jared je tím, co hledáte, pokud toužíte po komfortním posezení a současně moderním designu. Tato kvalitní sedací souprava nabízí nejen pohodlí a funkčnost, ale také vynikající vzhled. Navíc váš interiér pozdvihne do úplně nových výšin a bude se na něj rád dívat každý návštěvník vašeho domova.

Nyní za super akční cenu pouze u nás! Vybirejnabytek.cz přichází s nejlepší možnou nabídkou na luxusní sedací soupravu Jared. Pokud toužíte po kombinaci kvality, luxusu a elegance, pak je tato nabídka pro vás to pravé řešení.

Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh, aby se vám sedací souprava Jared dokonale hodila do vašeho interiéru. Hlavní fotka ukazuje provedení levý roh pro vaši snadnou orientaci.

Luxusní sedací souprava Jared v provedení levý roh

Sedačka v kvalitní žinilkové látce Mat Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. To znamená, že i kdyby se na nábytek naleilo nějaké pití, máte dostatek času, abyste to stačili setřít, aniž by to způsobilo újmu na kvalitě sedací soupravy.

Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru, což znamená, že v případě potřeby ji můžete jednoduše přeměnit na postel pro vaše hosty. Navíc je součástí funkce polohování hlavových opěrek, takže si můžete nastavit opěrku přesně tak, jak potřebujete.

Detail úložného prostoru v luxusní sedací soupravě Jared

Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení, což zaručuje větší dlouhodobou odolnost a snadnější údržbu. Přesto vám celá sedací souprava bude působit jako harmonický celek.

Rozměry:

  • Délka: 370cm
  • Šířka: 190cm
  • Výška: 69-98cm
  • Plocha po rozložení: 300x110cm

Vychutnejte si pohodlí a luxus v jednom kusu se sedací soupravou Jared. A pokud vás zaujala, můžete ji zakoupit na stránkách Vybirejnabytek.cz, kliknutím na tento odkaz: Luxusní sedací souprava Jared s vínovým sametovým potahem.