MARIONET: KVALITNÍ ROHOVÁ SKŘÍŇ DUB SONOMA S 5 LETOU ZÁRUKOU


Marionet: Kvalitní rohová skříň dub sonoma s 5 letou zárukou

O skříni

Marionet rohová skříň je ideální volbou pro ty, kteří chtějí využít celý prostor svého pokoje. Díky svému tvaru se skříň snadno vejde do každého rohu. Uvnitř skříně je 1 police a pod ní tyč na ramínka, takže si můžete být jisti, že veškeré vaše oblečení bude pečlivě uložené a vždy po ruce.

Barva a rozměry

Tato skříň je vyrobena v barvě dub sonoma, což ji dává dojem přírodního dřeva. Rozměry skříně jsou 79,5 x 197 x 79,5 cm, takže se bez problémů vejde do každého pokoje. Díky kvalitnímu materiálu LTD si můžete být jisti, že skříň je odolná a bude vám sloužit po mnoho let.

Dodání a záruka

Skříň Marionet je dodávána v demontu, takže si ji jednoduše můžete poskládat podle návodu, který bude součástí balení. A co je nejdůležitější, na tuto skříň vám poskytujeme 5 letou záruku, takže si můžete být jisti, že investice do této skříně se vám vrátí mnohokrát.

Vyberte si kvalitní rohovou skříň Marionet již dnes

Pokud hledáte kvalitní a prostornou skříň, která se vejde do každého rohu vašeho pokoje, pak je rohová skříň Marionet tou ideální volbou. Klikněte sem a objednejte si ji již dnes!

Marionet skříň