Matný černý kovový budík Imori – čas na návrat domů

Pokud hledáte moderní a elegantní doplněk pro váš domov, matný černý kovový budík Imori je skvělou volbou. Tento budík je vyrobený ze železa a je ozvláštněn zlatými prvky. Zlaté jsou nejenom ručičky, ale i podnož, což vytváří dokonalý kontrast, který přitahuje pozornost.

Skvělý doplněk do každé místnosti

Budík s matným černým povrchem se bude skvěle vyjímat nejenom u postele, ale také jako dekorace v obývacím pokoji. Svému domovu dodá moderní a nadčasový vzhled, který zdůrazní váš vkus.

Tichý chod a snadná obsluha

Na rozdíl od mnoha jiných budíků, budík Imori má velmi tichý chod a tak nebudete rušeni, když vám zvonění budíku vzdáleného souseda nedá spát. Obsluha budíku je velmi snadná, ať už jde o nastavování času nebo zapnutí a vypnutí budíku.

Pozn.: baterie není součástí balení.

O nabíjení se nemusíte starat, neboť tento budík běží na baterie. Je tedy vhodný pro ty, kteří nechtějí mít další kabely a krabicové napáječe v obývacím pokoji či ložnici.

Matný černý povrch tohoto budíku zajisté potěší každého, kdo má rád minimalistický styl. Budík Imori může být dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí doplněk, který kombinuje vkus a praktičnost.

Zaujala vás tato krásná a praktická dekorace? Pokud ano, budík Imori si můžete zakoupit na stránkách https://www.sidonia.cz/produkt/time-for-home-matny-cerny-kovovy-budik-imori.