Důvody pro modernizaci

Design a komfort výtahů

Vtiskněte své kabině obzvlášť extravagantní styl

Design našich elegantních kabin nabízí mnoho možností, jak dosáhnout jedinečnosti vašeho výtahu. Při respektování předpisů lze kombinovat téměř všechny materiály a provedení a přizpůsobit je tak, aby vyhovovaly vašemu vkusu.

Ale výtahy thyssenkrupp nemají jen hezkou tvář. Všechny naše varianty designu mají dlouhou životnost. Proto bude váš výtah vyvolávat příznivý dojem po dlouhou dobu, i v podmínkách intenzivního provozu.

Pokud se změní hmotnost kabiny, samozřejmě prohlédneme všechny relevantní bezpečnostní komponenty a poskytneme vám příslušné certifikované výpočty.

Jízdní komfort

Používáme nejmodernější technologii řízení a pohonů, což znamená, že naše modernizace zaručují plynulé rozjezdy, pozvolnou akceleraci a brzdění, jakož i přesné vyrovnání podlahy – pro jakoukoli zátěž, v rámci předepsaných mezí. A dveře se precizně otevírají a zavírají díky monitorování zóny dveří.

Design kabiny

Kámen, sklo, laminát, nerezová ocel – pro strop, stěny a podlahu vaší kabiny je k dispozici mnoho přitažlivých možností.

Design osvětlení

Pomocí našich konceptů osvětlení můžete vytvořit ve své kabině téměř jakoukoli světelnou a barevnou náladu – zatímco též ušetříte peníze. LED systémy nejen nabízejí brilantní světlo a dlouhou provozní životnost, ale také spotřebovávají velmi málo energie a převádějí elektřinu na světlo prakticky bez jakékoli ztráty energie.

Informační systémy

Náš informační systém Liftscreen poskytuje vašim pasažérům užitečné a zábavné informace. Inovativní zobrazovací technologie ukazuje právě probíhající události, zprávy o počasí a další informace. Tato on-line platforma současně slouží i jako reklamní médium.

Akustické systémy

Od stručných oznámení až po nejrůznější hudbu na pozadí – naše akustické systémy umožňují všechno možné. Kromě zábavy hlášení na zastávkách zaručují cílené bezbariérové použití.

Volba vůní

Díky svěží vůni je jízda ve výtahu ještě příjemnější. Naše manuálně ovládaná volba vůní umožňuje propůjčit vašemu systému vybraný styl.
Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|