Důvody pro modernizaci

Energetická efektivita výtahů

Buďte ohleduplní k životnímu prostředí. A ke svému rozpočtu.

Pomocí námi vyvinutých výrobků, které šetří energii, můžete významně optimalizovat vlastnosti svého výtahu, pokud jde o energetickou účinnost a vliv na životní prostředí. Často postačuje výměna jednotlivých komponentů. Poté váš systém může konkurovat vysoké efektivitě nových instalací.

Vysoce účinné řídicí jednotky

Naše inteligentní a vysoce účinné řídicí jednotky zaručují optimální jízdy a energeticky úsporný provoz. Jejich účinnost je výsledkem mnohých volitelných funkcí, jako je osvětlení kabiny, které se automaticky vypíná, nebo schopnost zrušit přivolání, když bylo stisknuto nesprávné tlačítko.

deltaV: energeticky účinná hnací jednotka

Jednotka deltaV obsahuje vysoce účinný bezpřevodový pohon s různými řešeními rámu, která lze optimálně přizpůsobit příslušné strojovně. Díky vysoce účinným moderním bezpřevodovým pohonům dramaticky klesá spotřeba energie – a nemusíte upravovat stávající konstrukci stavby. Navíc technologie řízení frekvenčního měniče vyvinutá společností thyssenkrupp optimalizuje jízdní komfort a šetří energii.

Výrobky šetřící energii

Environmentální iniciativa společnosti thyssenkrupp nabízí výrobky šetřící energii, které určují směr a významně přispívají k ochraně klimatu a životního prostředí – jak v případě modernizací, tak nových instalací.

Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|