Důvody pro modernizaci

Zvláštní požadavky na výtahy.

Udělejte ze svého výtahového systému dokonalého společníka

Zvláštní aplikace přicházejí se zvláštními požadavky. Požadavky, které překročily optimalizovaný jízdní komfort a obvyklé bezpečnostní normy. Ať už potřebujete speciální nákladní výtah pro průmysl nebo osobní výtah pro domov důchodců – naše modernizační řešení zaručují, že se navržený systém bude dokonale hodit pro vaši budovu.

Bezbariérové výtahy

Od individuálních zakázkových komponent po provozní jednotky přístupné hendikepovaným osobám – bezbariérové interiéry jsou stále důležitější a důležitější. Kromě užitečných rad ohledně možností dopravy vám nabízíme široký sortiment balíčků řešení pro uspokojení každé vaší potřeby.

Ochrana proti vandalismu

Výtahové systémy v bytových domech je nutné chránit proti vandalismu. Díky našim rozsáhlým zkušenostem v této oblasti nabízíme účinná řešení, která chrání přitažlivý vzhled vašeho systému.

Protipožární ochrana

Od statických a dynamických systémů pro detekci a hašení požárů, až po odsávání kouře ze šachet – zaručujeme, že váš systém bude chráněn před požárem.

Požární výtahy

Chcete optimalizovat výkon svého požárního výtahu? Rádi vás podpoříme v úzké spolupráci s vašimi místními orgány požární ochrany.

Ochrana proti výbuchům

Průmyslové výtahy vyrábíme mnoho let, díky čemuž se stáváme dokonalým partnerem pro výtahové systémy v oblastech chráněných před výbuchy a v chemických továrnách.

A co více…

Pokud hledáte ideální šikmý, okružní nebo fasádní výtah – nebo jiný typ speciálního systému – s radostí vám pomůžeme i v tomto případě.

Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|