Komponenty

Ovládací prvky a displeje ve výtazích.

Interakce a komunikace pro větší uživatelské pohodlí

Design ovládacích prvků a displejů je součástí atraktivity vašeho výtahu. Modernizace v této oblasti nejen zlepšuje použitelnost – další funkce také otevírají zcela nové možnosti. K dispozici je široká řada ovládacích zobrazovacích prvků splňujících všechny vaše potřeby. Společně s klasickým ovládacím panelem čistého, nadčasového designu nabízíme kompletní balíčky pro bezbariérové použití, informativní zobrazovací řešení a interaktivní dotykové obrazovky.

Tlačítka

Design jaký potřebujete – až po jednotlivá tlačítka. Obdržíte specifické označení podlaží odpovídající vaší budově. Společně se všemi tlačítky pro přivolání a rozjezd výtahu nabízíme řadu dalších ovládacích prvků, jako jsou spínací klíče pro doplňkové funkce a speciální tlačítka pro volání, kontrolu vstupu a ochranu proti vandalismu.

Displeje a dotykové obrazovky

Je nám potěšením nabídnout vám širokou řadu displejů a dotykových obrazovek pro vnitřní i vnější prostory výtahu. Pro řídicí systém Destination Selection Control (DSC) si můžete vybrat moderní skleněné panely různého designu. Na obrazovce Liftscreen pak můžete uživatelům poskytovat užitečné a zábavné informace.

Přednosti v kostce

  • Vynikající ovladatelnost pro uživatele
  • Uživatelsky příjemné, bezbariérové používání výtahu
  • Odolné, ergonomické ovládací prvky nadčasového, vysoce kvalitního vzhledu
  • Terminály pro systém Destination Selection Control (DSC)
Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|