Komponenty

Komunikace ve výtazích. Monitoring.

Inteligentní funkce pro individuální požadavky

Komunikační zařízení nabízejí mnoho výhod: náklady na údržbu mohou být minimalizovány prostřednictvím vzdálené diagnostiky, lze provádět analýzu využití, zkrátit dobu reakce a poskytovat další informace.

Pokud si přejete, naše řídicí jednotka může váš výtah nepřetržitě monitorovat. Díky tomu lze rychle zjistit příčiny poruch a pomocí vzdálené diagnostiky lze odstraňovat drobné funkční vady. Systém tísňového volání je připojen k operačnímu středisku, které dokáže váš výtah identifikovat a převzít jeho řízení. A pokud někdy potřebujete podporu přímo na místě, naše hustá servisní síť vám zajistí rychlou odbornou pomoc.

A co víc, naše inteligentní služba nonstop dispečink nabízí další funkce, jako je detekce zneužití nebo samočinné spouštění v případě poruchy. thyssenkrupp Monitoring – analytický a kontrolní nástroj – kontroluje a monitoruje funkce, které řídí až 50 výtahových systémů. Tím je zajištěno, že jsou vaše výtahy neustále sledovány a mohou být přizpůsobeny individuálním požadavkům.

Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|