Výtahy

Modernizační řešení pro výtahy

Účinnost a flexibilita v každém měřítku

Maximální kvalita je naše nejvyšší priorita. Slouží nám jako inspirace k provádění modernizace téměř všech možných aplikací.

Můžete se spolehnout na naši výjimečně rozsáhlou podporu – od malých projektů dodatečného vybavení po celé náhradní systémy. A pokud chcete navýšit svoji přepravní kapacitu, můžeme dokonce instalovat dvě samostatné kabiny do jedné šachty, kde jedna kabina bude nad druhou.

V ideálním případě naše práce začíná profesionální analýzou a kontrolou výtahu, kterou provádíme společně s vámi. Naši specialisté tak mohou posoudit situaci u vás na místě, podrobně poradit ohledně dostupných možností modernizace a vzít v úvahu všechna vaše individuální přání. Ve velmi vzácných případech je nutné vyměnit celý výtah. Pokud jde o částečnou modernizaci, začíná se výběrem jednotlivých součástí, a i v případě použití náhradního systému vám umožníme uplatnit flexibilní přístup ke konstrukci. Nevzniká tak žádný prach, nejsou vyžadovány služby stavebního inženýra a lze se vyhnout hlučným stavebním pracím.

Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|