Nábytek pro TV: Televizní stolek TV100 v elegantním ořechovém provedení


Popis produktu

Televizní stolek TV100 je otevřený regálový stolek v dekoru ořech, jehož nohy tvoří bočnice z kouřového tvrzeného skla. Jedná se o elegantní a moderní designový kus nábytku, který se perfektně hodí do moderního interiéru.

Televizní stolek TV100 má rozměry 100 x 45 x 40 cm (š x h x v) a dokáže pojmout televizní obrazovku o velikosti až 55 palců. Díky tomu je ideálním řešením pro malé a střední obývací pokoje.

Televizní stolek TV100 nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše přijímače, DVD přehrávač, herní konzole a další vybavení. Stůl je navíc vybaven kabelovými otvory, díky nimž můžete efektivně skrýt kabely a udržet tak vaši obývací místnost v pořádku.

Vlastnosti produktu

Designový vzhled

Televizní stolek TV100 je navržen s ohledem na moderní a elegantní designový styl. Je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti poškození a zároveň snadno udržovatelný.

Velký úložný prostor

Televizní stolek TV100 nabízí dostatek úložného prostoru pro všechna vaše televizní zařízení. Můžete na něm snadno umístit přijímač, herní konzole i DVD přehrávač.

Efektivní skrytí kabelů

Televizní stolek TV100 je vybaven kabelovými otvory, díky nimž můžete snadno a efektivně skrýt kabely. To znamená, že vaše obývací místnost bude vždy krásně upravená a čistá.

Závěr

Televizní stolek TV100 je skvělým řešením pro ty, kteří hledají moderní a praktický nábytek pro svůj obývací pokoj. Jeho ořechové provedení a kouřové nohy mu dodávají elegantní a designový vzhled. Díky velkému úložnému prostoru a kabelovým otvorům je tento televizní stolek ideálním řešením i pro ty největší technologické nadšence. Pokud chcete mít svůj obývací pokoj stále v pořádku a snažíte se o perfektní vizuální dojem, pak si určitě pořiďte tento skvělý televizní stolek od Velký nábytek.

Součástí závěru je i napsání důležitého doporučení.

obrazek

© 2021 Nábytek pro TV