Nově přibyly barevné varianty ASIR Taburetu TORINO

Pohodlný taburet TORINO je vyplněn kvalitní DNS pěnou na sezení. Jeho kostra je tvořena z bukového dřeva a nohy jsou dřevěné. Taburet je potažen kvalitní látkou, která se snadno čistí.

Nyní je možné vybrat si z nových barevných variant, které přibyly právě do sortimentu Codina.cz. Široký výběr barev umožňuje ladit taburet s ostatním interiérem, či naopak vytvořit kontrast. Zkrátka, vyperte a dodatek do každého bytu.


Technické parametry ASIR Taburetu TORINO:

  • Materiál: 100% velvet
  • Rám: bukové dřevo
  • Sedák: 32 DNS pěna na sezení
  • Dřevěné nohy
  • Rozměr taburetu: Průměr: 65 cm, Výška: 40 cm
  • Maximální nosnost: 150 kg

ASIR Taburet TORINO je vynikající volbou pro ty, kteří hledají stylový a pohodlný kousek nábytku s elegantními liniemi a moderními prvky. Taburet může poskytnout pohodlné sezení a zároveň dodat do místnosti špetku elegance.

ASIR Taburet TORINO s novými barevnými variantami je dostupný k zakoupení na této stránce a to za cenu od 1 590 Kč.

ASIR Taburet Torino

Taburet TORINO s barevnými variantami je navíc snadno skladovatelný, takže pokud ho v daném momentu nepotřebujete, snadno jej můžete odložit na stranu. Produkt navíc nabízí kvalitu, která Vás bude bavit velmi dlouhou dobu a ušetří Vám tak nejen peníze za pravidelnou výměnu nábytku, ale také potíže a starosti s jeho obnovou.

Pokud tedy hledáte kousek nábytku, který skvěle ladí s interiérem Vašeho bytu či domu a zároveň Vám poskytne pohodlné sezení, ASIR Taburet TORINO je tou správnou volbou.