Rozhodnutí pro bytový interiér? Zkuste rohovou sedací soupravu SILO riviera 61 s pravým provedením od MEBLINE!

Vybrat správný nábytek pro bytový interiér může být složité. Rozhodli jste se pro rohovou sedací soupravu? Doporučujeme produkty od MEBLINE. Jedním z nejlepších výrobků, které mohou být tou správnou volbou pro Vás, může být rohová sedačka SILO riviera 61 s pravým provedením.

Popis produktu

MEBLINE rohová sedací souprava SILO riviera 61 pravý vyniká svými rozměry:

  • Šířka: 231 cm
  • Výška: 90 cm
  • Délka: 163 cm

Dále nabízí spací plochu o rozměru až 196 x 145 cm. Toto je ideální řešení pro situaci, kdy potřebujete odpočinout, spát nebo se na ni pohodlně posadit (samozřejmě nejen vy, ale i vaši blízcí).

Tuto rohovou sedací soupravu od MEBLINE vyrábějí s předstihem a úhledně. MEBLINE dává Vám k dispozici rohové sedačky s volitelnou funkcí skladování, tkaninou jako na obrázku Riviera 61, možností rozkládací funkce na spaní, která je pro většinu zákazníků velmi užitečná, neboť jednoduše mohou pozvat hosty, kteří se končí na další den, do svého domova. Navíc na celočalouněném nábytku MEBLINE používá moderní duté vlákno, moderní pružiny a polštáře, které jsou v ceně. Díky tomuto řemeslnému zpracování si můžete být jisti kvalitou tohoto produktu.

Toto je odkaz na produkt na stránkách MEBLINE.

Konstrukce

  • Dřevěný rám: Ano
  • Pružina Faliste: Ano
  • Pěna T30: Ano

Tato rohová sedací souprava má celkovou záruku na 24 měsíců. Věříme, že tohoto produktu budete vděční, protože s ním přinese nový pocit útulnosti a pohodlí. S rohovou sedací soupravou SILO riviera 61 s pravým provedením od MEBLINE budete mít nový prvek ve svém bytovém interiéru, který vám umožní si užít skvělé chvíle s rodinou a přáteli.

Rohová sedací souprava SILO riviera 61

Zdroj: Pixabay