Rozjasněte svůj domov s žlutým lustrem TELMANDER!


Žlutý lustr TELMANDER Vás upoutá okamžitě svým drátěným žluto-bílým stínítkem neobvyklého tvaru.

Nudí Vás bílé stropy a klasické lustry? Máte chuť na něco originálního a barevného? Pak si rozhodně nechte ujít náš žlutý lustr TELMANDER! Tento kus do vašeho interiéru rozhodně zapadne a zároveň ho výrazně oživí svým neotřelým designem. Navíc žlutá barva dodá prostorům slunečnou náladu a dobré vibrační vlny.

Žlutý lustr TELMANDER

Specifikace žlutého lustru TELMANDER:

  • Materiál: Železo
  • Barva: Žlutá
  • Typ žárovky: E27 (není součástí)
  • Napájení: 220V
  • Rozměry: 55 × 40 cm (výška, průměr)

Stínítek lustru TELMANDER je tvořen několika dráty, které jsou propojeny a nad sebou vytvářejí vlny. Tyto dráty jsou žluté barvy a mezi nimi jsou umístěny bílé drátky, které vytvářejí zajímavý kontrast. Celkově tvar stínítka působí velmi organicky a přístupně. Díky absence obvyklého závěsného prvku působí lustr velmi lehce a vzdušně. Snadno jej zavěsíte pomocí dodávaného košíku a šroubu.

Detail žlutého lustru TELMANDER

Pro koho je žlutý lustr TELMANDER vhodný?

Žlutý lustr TELMANDER je vhodný pro všechny, kteří chtějí oživit svůj interiér a dát mu něco navíc. Je ideální volbou pro moderní a světlé byty, kanceláře, ale i restaurace nebo kavárny. Žlutá barva má pozitivní vliv na lidskou psychiku a může pomoci vyrovnat se s depresí nebo únavou. Pokud chcete obohatit svůj prostor o stylový detail, pak je tento lustr tou nejlepší volbou.

Žlutý lustr TELMANDER

Neotřelý design pro originální lidi

Žlutý lustr TELMANDER je dokonalým spojením netradičního designu a funkce. Jeho tvar není náhodný, ale je inspirován přírodou a vlnami. Tento inspirativní kus světla se hodí do moderních interiérů, kde bude úplně jiným prvkem než klasické lustry.

Detail žlutého lustru TELMANDER

Pořiďte si žlutý lustr TELMANDER a ozvláštněte svůj domov hned teď!