Sada dvou polštářových povlaků Blanc Alaska z bavlny, rozměr 50 x 75 cm


Sada dvou polštářových povlaků Blanc Alaska z bavlny

Značka Blanc – kombinace minimalistického a hravého designu

Blanc je španělská značka, která se vyznačuje mixem severského minimalistického designu a jižanského temperamentu. Jejich povlaky na polštáře jsou něžné a hravé, a přesto elegantně ladí s jakýmkoliv nábytkem a doplňky v ložnici.

Sada dvou bavlněných povlaků na polštáře, rozměr 50 x 75 cm, z kolekce Blanc Alaska jsou jednoduché, elegantní a vytvářejí dokonalý dojem. Kombinují pastelové a měkké barvy, aby vytvořily příjemný pocit tepla a útulnosti v každé ložnici.

Perfektní soubor povlaků na polštáře a peřiny

Ke každé kolekci povlaků od značky Blanc můžete také pořídit i povlaky na peřiny. Ty jsou designově sladěné tak, aby krásně ladily a vytvořily tak perfektní souznění v ložnici. Doporučujeme pořídit více různých druhů povlaků na polštáře a postupně je kombinovat. Díky tomu bude postel působit pokaždé trochu jinak.

Osobnosti používají Blanc kolekce pro výrobu svých domovů

Značku Blanc milují nejen lidé z oblasti designu a módy, ale také známé osobnosti jako je například herečka Penélope Cruz nebo módní návrhářka Úrsula Mascaró. Blanc totiž nabízí povlaky na polštáře a další doplňky, které nejsou jen krásné, ale také je lze perfektně kombinovat s jiným interiérovým vybavením.

Zakoupit set Blanc Alaska na srovnavacnabytku.cz

Máte zájem o tuto krásnou kolekci Blanc Alaska? Na internetovém obchodě srovnavacnabytku.cz najdete kompletní nabídku povlaků na polštáře a peřiny z této značky. A jako bonus, získáte zde dva bavlněné polštářové povlaky na polštáře Blanc Alaska za skvělou cenu. Navštivte srovnavacnabytku.cz a obdarujte svůj domov něžnými, hravými a elegantními povlaky od Blanc.