Sass & Belle – Sada keramických kalíšků na vajíčka pro milovníky originálního designu

Vneste do své kuchyně špetku hravosti a roztomilosti s novou sadou keramických kalíšků na vajíčka od značky Sass & Belle. Tento originální design potěší nejen vaše chuťové buňky, ale i vaše oko.

Neotřelý design

Tento produkt se zaručeně bude pyšnit svou neotřelostí, která okouzlí každého milovníka netradičního designu. Tyto kalíšky na vajíčka přináší do každé kuchyně svěží, ale přitom uhlazený styl. Pokud na kalíšky vyloženě upřete svoji pozornost, zcela jistě přijdete na chuť jejich roztomilosti a uvidíte, jak vám toto vybavení kuchyně chybělo.

Nabízíme zlevněnou sadu dvou keramických kalíšků na vajíčka od značky Sass & Belle. Značka Sass & Belle je na trhu oblíbená svým netradičním designem, ale i originalitou. Tento výrobek zcela jistě potěší každého, kdo pátrá po něčem více neotřelém, zároveň ale i nadčasovém.

Dopřejte si radost

Chcete si dopřát do své kuchyně kousek radosti? Pak je tato sada keramických kalíšků na vajíčka to pravé pro vás. Tento výrobek totiž dokáže nahradit nudný servis klasických talířů a plynule doplní vaši kuchyňskou výbavu.

Dopřejte si tedy kousek originálního designu a nezapomeňte navštívit naši stránku www.codina.cz, kde si můžete tuto sadu objednat. Tento produkt rozhodně stojí za to si ho pořídit, ať už pro sebe nebo jako dárek vašim blízkým.

Nadčasový doplněk

Jak již bylo řečeno, tento produkt je nadčasovým doplňkem pro každou moderní kuchyni. Keramické kalíšky na vajíčka se v domácnosti mohou pyšnit nejen svou odolností, ale také svým originálním designem, který potěší i nejedno oko. Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kdo hledají moderní přístup, roztomilý styl a trochu hravosti do své kuchyně.

Aby byl tento produkt plně využitelný, je vhodné postarat se o jeho řádné čištění. Keramika totiž vyžaduje citlivější náplň při mytí, než plasty či sklo. Výrobcem je doporučeno mýt kalíšky ručně, ideálně v mírně teplé vodě s jemným detergentem. Při čištění nesmíte použít drsnější houbičky, které by mohly keramickou plochu poškrábat.

Zkrátka se dopřejte radost s novou sadou keramických kalíšků na vajíčka a buďte originální. Navštivte naši stránku www.codina.cz, kde si můžete tuto sadu objednat ještě dnes!

Sada keramických kalíšků na vajíčka Sass & Belle

Sada keramických kalíšků na vajíčka Sass & Belle