Šedá látková jídelní židle MICADONI COBRA – dokonalá volba pro elegantní interiéry

Látková jídelní židle Cobra od značky MICADONI rozzáří každý interiér. Nejen že hravě zapadne k jídelnímu stolu ve vašem interiéru, perfektně se ale bude vyjímat i v moderní kavárně nebo v hotelových prostorech. Každého návštěvníka si získá jemným čalouněním s prošívanými detaily a zlatě lakovanou podnoží, která podtrhuje elegantnost sezení. Obohaťte váš interiér o nový kousek, který je v nabídce v řadě barevném provedení!

Lakovaná podnož sedé židle

Tip k čištění:

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.“ Zdroj informace: www.interierio.cz/produkt/seda-latkova-jidelni-zidle-micadoni-cobra

Sedá židle s čalouněním

Sedá látková jídelní židle MICADONI COBRA je dokonalou volbou pro ty, kdo hledají elegantní a pohodlné sezení k svému jídelnímu stolu. Vyrobena je ze kvalitních materiálů a díky různým barevným provedením si může vybrat opravdu každý. Židle působí velmi elegantně a dokonale zapadne do interiéru ve stylu moderního designu nebo přírodního stylu. Záleží jen na vás, jakou atmosféru chcete vytvořit.

Moderní židle

Při výběru židle byste měli myslet nejen na design, ale také na pohodlí. Když si koupíte židli, na které nebudete chtít dlouho sedět, bude to na použití zbytečně drahou investici. Sedá látková jídelní židle MICADONI COBRA má vše, co si můžete přát. Kromě elegantního vzhledu je však také velmi pohodlná. Sedátko i opěradlo jsou čalouněné a potažené látkou, což zajišťuje pohodlí mnoho hodin sezení. Navíc je židle ergonomická, což znamená, že se přizpůsobí tvaru vašeho těla a ulehčí vám tak sezení.

Hotelové prostory

Kromě pohodlí a designu je však také důležité myslet na č