ITS Mezinárodní Technická Podpora

ITS Mezinárodní Technická Podpora

Účinná. Pokročilá. Jedinečná.

Výtahy thyssenkrupp se pyšní výjimečným servisem – den za dnem, 24 hodin. Každý z našich servisních techniků může získávat odborné poznatky a schopnosti z naší sítě mezinárodních technických služeb (ITS), která shromažďuje znalosti a zkušenosti všech našich specialistů z celého světa. Od technického know-how po dodávku náhradních dílů – podpora ze strany ITS je tím, co činí náš servis globálně jedinečným, nejen pro výtahy thyssenkrupp. Naši servisní technici z ITS jsou odborníky i na systémy třetích stran, jako jsou výrobky konkurence.

Ve výtazích se vyznáme.

Hlavním účelem ITS je zajistit, aby byli servisní technici thyssenkrupp obeznámeni, pokud možno, se všemi výtahovými systémy. Naši technici absolvují nepřetržité školení, takže jsou vždy zběhlí v nejnovější technologii a mohou rychle řešit všechny typy technických problémů.

Zjednodušujeme.

Nabízíme úplný servis pro všechny hlavní výrobce výtahů. Můžete se spolehnout, že poskytneme prvotřídní podporu pro všechny typy různých výtahových systémů. Jsme pro vás místem jakéhokoliv servisu pod jednou střechou!

Jsme vždy v obraze.

Díky infrastruktuře sítě ITS technici thyssenkrupp neustále aktualizují své znalosti zařízení našich konkurentů a seznamují se s nejnovějšími technickými informacemi.

Používáme špičkové diagnostické nástroje.

Diagnostické nástroje vyvinuté ITS umožňují našim technikům pohotově řešit technické problémy. Díky nejmodernějšímu softwaru vyvinutému vlastními silami mohou technici thyssenkrupp snadno navázat spojení s řídícími systémy jiných výrobců.

Jsme vždy připraveni k akci.

Výtahy jsou v pohybu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A proto, moci se spolehnout na servisní tým, který je nepřetržitě na telefonu, je velkou výhodou. V případě potřeby se mohou dokonce dostavit inženýři z ITS, aby vyřešili daný problém spolu s místním servisním technikem.

Provádíme rychlé výměny.

ITS nemá jen velkou zásobu náhradních dílů pokrývajících výtahy všech větších výrobců výtahů, ale pyšní se i týmem vysoce kvalifikovaných servisních techniků. Od nákupu vzácných originálních dílů, až po dodávku kritických náhradních komponent přes noc – uvedeme váš výtah znovu do provozu prakticky okamžitě.

Chcete-li získat více informací, kontaktujte svého prodejního zástupce divize výtahů společnosti thyssenkrupp.

Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2018 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|