Stylizovaná skříň DUO 50 cm v dubu sonoma od TPS

ŠATNÍK HAYWAY MODEL: „DUO“ ŠATNÍ SKŘÍŇ SE ZRCADLEM BARVA: DUB SONOMA

Styl a kvalita jsou dvě nejdůležitější slova, která se třeba u této skříně DUO 50 cm v dubu sonoma, vynímají. Je to kus nábytku, který kromě toho, že je v trendy provedení, nabízí praktické a užitečné pomůcky.

Ideální nabídka pro lidi, kteří oceňují krásu nábytku ve vašem bytě. Šatní skříň DUO je dalším dokonalým příkladem toho, jak lze využít prostor ve vašem bytě, aniž byste museli udělat velké ústupky.

Kousek nábytku v moderním stylu splní očekávání všech, kteří ocení spojení jednoduchosti a elegance. Jeskyně spousty šatů a doplňků se tak promění v inspirativní a útulné místo, kde se budete rádi oblíkat.

Velká šatní skříň se zrcadlem poskytuje vysoce praktické využití prostoru a skvěle se hodí do každého bytu. V nabídce jsou dvě praktické police a držák na ramínka, aby byl jeden vždy dokonalý a neposkvrněný.

Možnost montáže dveří šatní skříně na levé nebo pravé straně tak přispívá k maximální flexibilitě a přizpůsobení nakupovaného nábytku konkrétním podmínkám a požadavkům klientů.

Možnost dokoupení šatní skříně DUO – šatní skříň DUO + přistýlka se skříňkou a věšáky zase umožňuje využít volné prostory pod postelí, které nejsou z využití pokoje.

A když už se řeší kvalita a design, není na škodu zmínit, že je to Polski výrobce, což zaručuje vysoce kvalitní zpracování a dlouhou životnost.

Skříň DUO

To vše je pak propojeno naprosto dokonalým způsobem, což je vidět hned na první pohled. Proto výrobek zaslouží vaši pozornost, protože jen díky němu získá váš byt to správné šmrncí. Pokud tento výrobek hledáte, můžete si ho na této stránce zakoupit za velice přijatelnou cenu: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/tps-skrin-duo-50-cm-dub-sonoma.