Stylová záclona Homede Kresz Eyelets v zlaté barvě s bílým podkladem – rozměr 140 x 140 cm

Kolekce Kresz značky Homede – dokonalý doplněk každého interiéru

Není nic důležitějšího, než si vytvořit útulné a příjemné bydlení. Začátek roku je ideální čas na změnu interiérů, aby byly krásné, uklidňující, elegantní a vkusné.

Styl a kvalita

Záclony jsou nedílnou součástí každého interiéru. Tato jedinečná záclona s elegantními kroužky o průměru 4 cm, je dokonalou volbou pro minimalistické a moderní bydlení. Zlatá barva a bílý podklad záclony se krásně snoubí s dalšími barvami v prostoru a dodají mu instinktivní rozměr.

Homede Kresz Eyelets Gold bílá záclona
Zdroj: crosta.cz

Jednoduchost a elegancia

Jestliže si přejete prostor oživit a dodat mu výraznost, doporučujeme zvolit zlaté doplňky jako jsou svícny, polštáře nebo tato krásná rozměrově 140 x 140 cm záclona Homede Kresz Eyelets. Tento kus dokonale zapadá prakticky do jakéhokoliv stylu a obytného prostoru.

Dokonalost v každém detailu

Na záclonu je použitý luxusní materiál a kroužky jsou robustní a kvalitní. Záclona již z výroby disponuje průchody pro tyč, takže její pověšení do prostoru nebude žádný problém. Může se snadno odstranit a prát v pračce při teplotě maximálně 30 stupňů – tímto způsobem tedy dokonale udrží svou eleganci a dokonalost, po dlouhou dobu.

Záclony jsou zásadním prvkem vašeho interiéru. Pomocí nich si můžete vytvořit jedinečnou atmosféru, která se vám líbí. Záclona Homede Kresz Eyelets Gold bílá vám poskytne jednoduchost a eleganci, které vás potěší každý den.