Stylový černý talíř od Eva Solo Nordic – perfektní volba pro každou příležitost


Jak již samotný název napovídá, kolekce nádobí Nordic je inspirována skandinávským minimalismem a klade důraz zejména na funkčnost. Veškeré kousky jsou vyrobené z vysoce kvalitní robusní kameniny, díky které si poradí i s každodenním používáním. Zároveň se je nemusíte bát vložit ani do myčky či mikrovlnné trouby.

Do každé domácnosti

Kamenné talíře jsou v poslední době velkým hitem a nejinak je tomu u talířů od Eva Solo Nordic. Tyto talíře totiž nejsou pouze praktické, ale i velmi stylové. Díky svému černému provedení se hodí k jakémukoliv typu stolu a dají se použít při jakékoli příležitosti.

Velikost talířů je 17 cm, což je ideální velikost právě pro použití na předkrmy nebo malé dezerty. Pokud rádi hostíte, můžete si pořídit více talířů a celý stůl si takto zkrášlit.

Zrodil se rustikální vzhled

Když mluvíme o kamenném nádobí, je nutné zmínit, že se mohou na něm objevit řezné stopy a škrábance. To však u talířů od Eva Solo Nordic není na škodu. Naopak toto jsou faktory, které umocňují kýžený rustikální vzhled.

Vy se tak nemusíte bát, že by talíře během používání utrpěly, naopak – tento fakt jen umocňuje jejich půvab.

Nebojte se sázet na skandinávský minimalismus

Skandinávský minimalismus se stal v poslední době velkým hitem. Pokud se chystáte na nákup nového nádobí, určitě sáhněte po nějakém z produktů kolekce Nordic od Eva Solo. Je to perfektní volba pro všechny, kteří chtějí mít svůj domov vkusně zařízený a současně praktický.

A jaké jsou ceny těchto talířů? Na stránkách skvelynabytek.cz si můžete talíře pořídit za cenu 239 Kč za kus.

talíř 1

Zdroj obrázku: skvelynabytek.cz

talíř 2

Zdroj obrázku: skvelynabytek.cz