Světle modrý pedálový koš Wenko Leman s objemem 3 l


Elegantní design pro váš interiér

Odpadkové koše nemusí plnit pouze praktickou funkci. Můžou být i po estetické stránce zajímavými doplňky domácnosti. Takový je přesně tento kousek od oblíbené značky Wenko. Usnadní každodenní fungování a přitom se za něj nebudete muset stydět a schovávat ho.

Světle modrý pedálový koš Wenko Leman s objemem 3 l

Pedálový ovládání pro pohodlné používání

Tento koš je nejen krásný na pohled, ale také praktický a pohodlný na používání. Díky pedálu můžete otevírat a zavírat koš bez nutnosti ho dotýkat rukou. To je ideální zejména v kuchyni, kde máte ruce plné jídla či nádobí.

Použití v různých místnostech

Světle modrý pedálový koš Wenko Leman se skvěle hodí nejen do kuchyně, ale i do dalších místností. Díky svému elegantnímu designu se bude skvěle vyjímat v každém interiéru. Můžete ho využít například v koupelně, kde bude praktickým pomocníkem při likvidaci kosmetických výrobků a hygienických potřeb.

Světle modrý pedálový koš Wenko Leman s objemem 3 l

Jednoduchá údržba a čištění

Čištění tohoto koše je velmi snadné a rychlé. Stačí pouze vlhký hadřík a nezávadný čisticí prostředek. Koš má také praktickou vložku, kterou můžete snadno vyjmout a vycistit.

je nenápadným, ale praktickým pomocníkem pro váš každodenní život. Díky svému designu se skvěle hodí do každého interiéru a bude plnit svoji funkci spolehlivě. Ani nemusíte utrácet zbytečně ve vysoké cenové kategorii, tento koš si můžete pořídit již za 399 Kč na skvelynabytek.cz.