Možnosti konfigurace

Optimalizujte své projektové údaje přímo podle svých požadavků!

Od jednoduchých kontrolních seznamů až po design kabin - zde najdete praktické nástroje, které vám pomohou při cíleném vyhledávání produktů.

Cabin designer tool synergy 100

synergy 100: ePlanning

Využijte svůj stavební prostor co nejlépe a najděte optimální rozměry pro vaši novou kabinu synergy 100. U nových instalací jednoduše zjistíte nejmenší možné rozměry šachty pro konkrétní velikost kabiny.

Naplánujte si synergy 100 teď!
Cabin designer tool synergy 200 design line

synergy 100: design

Synergy 100 čistý, nadčasový design. Předdefinované kabiny vytvářejí atraktivní jednoduchý a cenově dostupný výtah. Designová linie F nabízí širokou škálu jasných barev zadního panelu, pro vytvoření hravého stylu. Vyberte si mezi moderním designem nebo klasickou nerezovou ocelí. Všechny povrchové úpravy jsou trvalé. Ovládací a indikační panely ze skla nebo z nerezové oceli představují dokonalý design synergy 100.

Navrhněte si svojí kabinu teď!
Cabin designer tool synergy 200

synergy 200: ePlanning

synergy 200 je komfortním řešením z naší rodiny výtahů synergy, pro středně velké bytové domy a malé kanceláře, nemocnice a hotely s až 20 stanicemi. Tento všestranný výtah nabízí výjimečný komfort a špičkový design a v pravém smyslu předčí očekávání cestujících.

Naplánujte si synergy 200 teď!
Cabin designer tool synergy 200 design line

synergy 200: design

K dispozici jsou dvě špičkové konstrukční řady se 17 (linie E) a 23 (linie D) předdefinovanými kombinacemi, synergy 200 vám nabízí univerzální konstrukci, kterou potřebujete k vytvoření osobitého projevu.

Navrhněte si svojí kabinu teď!
Cabin designer tool synergy 300

synergy 300: ePlanning

synergy 300 je prémiovým řešením z naší rodiny výtahů synergy pro malé kanceláře, nemocnice a hotely s až 20 stanicemi. Bez námahy a stylově splňuje požadavky i těch nejnáročnějších cestujících a to jak moderními technologiemi, tak kvalitou provedení do svého nejmenšího detailu designu.

Naplánujte si synergy 300 teď!
Cabin designer tool synergy 300 design

synergy 300: design

Designové linie A a B, stejně jako řešení na míru, nabízejí nekonečné možnosti, jak dotvořit výtahovou část vašeho firemního designu. Od nerezavějící oceli, po prémiové lamináty nebo panoramatické skleněné kabiny - máte na výběr.

Navrhněte si svojí kabinu teď!
ePlanning evolution blue

ePlanning evolution

Ať už instalujete nový systém, nebo modernizujete, systém evolution se dokonale přizpůsobí šachtě vaší budovy – s milimetrovou přesností.

Naplánujte si evolution teď!
eSlider escalators and moving walks

eskalátory eSlider a pohyblivé chodníky

Digitální konfigurátor vám nabídne všechny podstatné rozměry a hodnoty eskalátorů a pohyblivých chodníků thyssenkrupp. Jednoduše zadejte požadovanou výšku zdvihu a vyberte úhel sklonu a šířku stupně nebo palety!

Optimalizujte své projektové údaje přímo podle svých požadavků!
Nahoru
Všechna práva vyhrazena 2019 © thyssenkrupp Elevator
Otisk|Právní záležitosti|