Zelenomodrý porcelánový kelímek Nova-Zone pro zubní kartáčky

Detaily v koupelně dělají moc. Stačí pár drobností, jako třeba kelímky na zubní kartáčky, a rázem se tu budete cítit víc doma.

Kelímek na zubní kartáček od značky Zone je vyrobený z porcelánu, takže můžete dát sbohem nekvalitnímu a neekologickému plastu. ♥

O značce:

Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení.“

je jednou z mnoha skvělých produktů od dánské značky Zone. Tento kelímek je vyroben z kvalitního porcelánu a nabízí skvěle laděnou zelenomodrou barvu. Je to takový malý kousek luxusu, který vám udělá radost každé ráno, když si budete čistit zuby.

Jeho jednoduchý tvar a strohý design jsou typické pro styl dánského designu. Ten se snaží být co nejjednodušší, ale zároveň co nejkvalitnější. A právě tohle vysoké nadstandardy splňuje kelímek Nova-Zone pro zubní kartáčky.

Největší výhodou tohoto kelímku je jeho materiál. Porcelán je totiž mnohem hygieničtější a trvanlivější než plastové kelímky na kartáčky. Navíc je porcelán ekologickým materiálem, který se snadno recykluje. Takže když se vám jednou kelímek Nova-Zone omrzí, stačí ho dát do kontejneru na papír a čekat, až se z něj stane něco nového.

Další výhodou využití porcelánu je, že se jednoduše udržuje čistý. Kelímek Nova-Zone pro zubní kartáčky si stačí jen otřít hadříkem, a už je zase jako nový. A i když se vám sem tam nějaká škrábnutí objeví, to nevadí. Takové drobné vady jsou totiž součástí stylu porcelánových výrobků.

Pro koho je tenhle kelímek určený? No přece pro všechny, kdo se chtějí mít doma hezky. Kelímek Nova-Zone pro zubní kartáčky se hodí do každé koupelny, kde se designu věnuje pozornost. Ať už máte moderní nebo klasický interiér, zelenomodré zbarvení kelímku barevně ladí s mnoha dalšími odstíny.

A nakonec ta nejdůležitější věc – kde si tento krásný porcelánový kelímek můžete koupit? No samozřejmě v našem obchodě na adrese https://www.maliboo.cz/produkt/zelenomodry-porcelanovy-kelimek-na-zubni-kartacky-nova-zone. Tak neváhejte a pořiďte si tento jedinečný kus do své koupelny hned teď!

Zelenomodrý porcelánový kelímek Nova-Zone pro zubní kartáčky

Zelenomodrá karafa Nova-Zone

Šedá poklice na hrníček Nova-Zone